Rozpis utkání pro %1$s: Zbyslavice | Futsalová liga 2013/2014 2.třída


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 30.11.2013 15:00 h FC Inkognito Ostrava - Zbyslavice6 - 3 Porážka
1 1. kolo 30.11.2013 15:30 h Zbyslavice - Sokol Martinov2 - 0 Vítězství
2 2. kolo 21.12.2013 09:00 h ODV Chleba Ostrava - Zbyslavice2 - 2 Remíza
2 2. kolo 21.12.2013 10:00 h Zbyslavice - New Design Ostrava3 - 4 Porážka
2 2. kolo 21.12.2013 11:00 h Hattrick Ostrava - Zbyslavice1 - 2 Vítězství
3 3. kolo 18.01.2014 11:30 h Zbyslavice - FC Cobra Ostrava4 - 0 Vítězství
3 3. kolo 18.01.2014 12:30 h Tig Tech Team B/n/B - Zbyslavice3 - 2 Porážka
3 3. kolo 18.01.2014 13:00 h Zbyslavice - KFV Roub Vítkovice dorost1 - 1 Remíza
4 4. kolo 02.02.2014 14:30 h Zbyslavice - Globtec Ostrava B2 - 2 Remíza
4 4. kolo 02.02.2014 15:30 h Shooters Bolatice B - Zbyslavice1 - 5 Vítězství
4 4. kolo 02.02.2014 16:00 h Zbyslavice - FC Haas Ostrava10 - 0 Vítězství
5 5. kolo 08.03.2014 14:30 h Zbyslavice - Nacapa Ostrava1 - 2 Porážka
5 5. kolo 08.03.2014 15:30 h FC Elim Poruba - Zbyslavice2 - 3 Vítězství
5 5. kolo 08.03.2014 16:00 h Zbyslavice - Maxi Kings3 - 3 Remíza

Futsalová liga 2014/2015 2.třída

# Tým Z B
1 Zvěřaci B 20 48
2 Nedohoda 20 43
3 Mroki 20 38
4 Šalamoun B 20 35
5 Zwěř 20 35
6 Nacapa 20 33
7 Hattrick 20 19
8 Haas 20 19
9 Shooters B 20 19
10 S. Martinov 20 17
11 Roub dorost 20 7

Futsalová liga 2015/2016 2.třída

# Tým Z B
1 Hattrick 14 26
2 S. Martinov 14 26
3 Design 14 25
4 Edison B 14 22
5 Roub dorost 14 18
6 Shooters B 14 18
7 Haas 14 13
8 Nacapa 14 11

Futsalová liga 2016/2017 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 37
2 Brušperk 15 33
3 Zbyslavice 15 32
4 Mroki 15 31
5 Tig Tech 15 28
6 Roub dorost 15 28
7 Gallaher 15 25
8 Stěbořice 15 23
9 Inkognito 15 21
10 S. Martinov 15 21
11 Nedohoda 15 18
12 Šalamoun 15 14
13 Design 15 14
14 Hattrick 15 9
15 Shooters B 15 8
16 Haas 15 4

Futsalová liga 2017/2018 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 39
2 Brušperk 15 37
3 Tig Tech 15 31
4 Stěbořice 15 28
5 Gallaher 15 27
6 Inkognito 15 27
7 Zbyslavice 15 26
8 FC Dravci 15 20
9 Zwěř 15 17
10 Nedohoda 15 16
11 Design 15 14
12 Michálkovice 15 14
13 S. Martinov 15 13
14 Roub dorost 15 13
15 Hattrick 15 13
16 Šalamoun 15 9