Rozpis utkání pro %1$s: New Design Ostrava | Futsalová liga 2013/2014 2.třída


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 30.11.2013 12:00 h New Design Ostrava - FC Haas Ostrava3 - 1 Vítězství
1 1. kolo 30.11.2013 13:30 h New Design Ostrava - Nacapa Ostrava2 - 0 Vítězství
1 1. kolo 30.11.2013 14:30 h KFV Roub Vítkovice dorost - New Design Ostrava1 - 4 Vítězství
2 2. kolo 21.12.2013 09:30 h Hattrick Ostrava - New Design Ostrava0 - 3 Vítězství
2 2. kolo 21.12.2013 10:00 h Zbyslavice - New Design Ostrava3 - 4 Vítězství
2 2. kolo 21.12.2013 11:30 h New Design Ostrava - ODV Chleba Ostrava0 - 1 Porážka
3 3. kolo 05.01.2014 12:30 h FC Elim Poruba - New Design Ostrava2 - 2 Remíza
3 3. kolo 05.01.2014 13:00 h Globtec Ostrava B - New Design Ostrava3 - 1 Porážka
4 4. kolo 02.02.2014 11:00 h New Design Ostrava - Tig Tech Team B/n/B1 - 3 Porážka
4 4. kolo 02.02.2014 12:30 h New Design Ostrava - Maxi Kings5 - 1 Vítězství
4 4. kolo 02.02.2014 13:30 h FC Inkognito Ostrava - New Design Ostrava2 - 3 Vítězství
5 5. kolo 16.03.2014 14:30 h New Design Ostrava - Sokol Martinov1 - 3 Porážka
5 5. kolo 16.03.2014 15:30 h FC Cobra Ostrava - New Design Ostrava5 - 3 Porážka
5 5. kolo 16.03.2014 16:00 h New Design Ostrava - Shooters Bolatice B6 - 2 Vítězství

Futsalová liga 2014/2015 2.třída

# Tým Z B
1 Zvěřaci B 20 48
2 Nedohoda 20 43
3 Mroki 20 38
4 Šalamoun B 20 35
5 Zwěř 20 35
6 Nacapa 20 33
7 Hattrick 20 19
8 Haas 20 19
9 Shooters B 20 19
10 S. Martinov 20 17
11 Roub dorost 20 7

Futsalová liga 2015/2016 2.třída

# Tým Z B
1 Hattrick 14 26
2 S. Martinov 14 26
3 Design 14 25
4 Edison B 14 22
5 Roub dorost 14 18
6 Shooters B 14 18
7 Haas 14 13
8 Nacapa 14 11

Futsalová liga 2016/2017 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 37
2 Brušperk 15 33
3 Zbyslavice 15 32
4 Mroki 15 31
5 Tig Tech 15 28
6 Roub dorost 15 28
7 Gallaher 15 25
8 Stěbořice 15 23
9 Inkognito 15 21
10 S. Martinov 15 21
11 Nedohoda 15 18
12 Šalamoun 15 14
13 Design 15 14
14 Hattrick 15 9
15 Shooters B 15 8
16 Haas 15 4

Futsalová liga 2017/2018 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 39
2 Brušperk 15 37
3 Tig Tech 15 31
4 Stěbořice 15 28
5 Gallaher 15 27
6 Inkognito 15 27
7 Zbyslavice 15 26
8 FC Dravci 15 20
9 Zwěř 15 17
10 Nedohoda 15 16
11 Design 15 14
12 Michálkovice 15 14
13 S. Martinov 15 13
14 Roub dorost 15 13
15 Hattrick 15 13
16 Šalamoun 15 9