Rozpis utkání pro %1$s: FT Brušperk | Futsalová liga 2017/2018 1.třída


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 29.10.2017 10:00 h FT Brušperk - Sokol Martinov4 - 0 Vítězství
1 1. kolo 29.10.2017 11:00 h Zbyslavice - FT Brušperk2 - 3 Vítězství
1 1. kolo 29.10.2017 11:30 h FT Brušperk - New Design Ostrava2 - 2 Remíza
2 2. kolo 11.11.2017 11:00 h Hattrick Ostrava - FT Brušperk0 - 8 Vítězství
2 2. kolo 11.11.2017 12:00 h FT Brušperk - Gallaher Ostrava3 - 2 Vítězství
2 2. kolo 11.11.2017 13:00 h FC Nedohoda Ostrava - FT Brušperk2 - 3 Vítězství
3 3. kolo 13.01.2018 08:30 h FT Brušperk - KFV Roub Vítkovice dorost9 - 1 Vítězství
3 3. kolo 13.01.2018 09:30 h FC Šalamoun Ostrava - FT Brušperk2 - 3 Vítězství
3 3. kolo 13.01.2018 10:00 h FT Brušperk - FC Inkognito Ostrava2 - 4 Porážka
4 4. kolo 28.01.2018 08:30 h FT Brušperk - Orel Stěbořice2 - 1 Vítězství
4 4. kolo 28.01.2018 09:30 h Tig Tech Team B/n/B - FT Brušperk1 - 5 Vítězství
4 4. kolo 28.01.2018 10:00 h FT Brušperk - FC Michálkovice6 - 2 Vítězství
5 5. kolo 17.03.2018 08:00 h FC Dravci Dolní Benešov - FT Brušperk1 - 3 Vítězství
5 5. kolo 17.03.2018 09:00 h FT Brušperk - FC Edison Ostrava B1 - 2 Porážka
5 5. kolo 17.03.2018 10:00 h Zwěř Ostrava - FT Brušperk3 - 7 Vítězství

Futsalová liga 2014/2015 2.třída

# Tým Z B
1 Zvěřaci B 20 48
2 Nedohoda 20 43
3 Mroki 20 38
4 Šalamoun B 20 35
5 Zwěř 20 35
6 Nacapa 20 33
7 Hattrick 20 19
8 Haas 20 19
9 Shooters B 20 19
10 S. Martinov 20 17
11 Roub dorost 20 7

Futsalová liga 2015/2016 2.třída

# Tým Z B
1 Hattrick 14 26
2 S. Martinov 14 26
3 Design 14 25
4 Edison B 14 22
5 Roub dorost 14 18
6 Shooters B 14 18
7 Haas 14 13
8 Nacapa 14 11

Futsalová liga 2016/2017 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 37
2 Brušperk 15 33
3 Zbyslavice 15 32
4 Mroki 15 31
5 Tig Tech 15 28
6 Roub dorost 15 28
7 Gallaher 15 25
8 Stěbořice 15 23
9 Inkognito 15 21
10 S. Martinov 15 21
11 Nedohoda 15 18
12 Šalamoun 15 14
13 Design 15 14
14 Hattrick 15 9
15 Shooters B 15 8
16 Haas 15 4

Futsalová liga 2017/2018 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 39
2 Brušperk 15 37
3 Tig Tech 15 31
4 Stěbořice 15 28
5 Gallaher 15 27
6 Inkognito 15 27
7 Zbyslavice 15 26
8 FC Dravci 15 20
9 Zwěř 15 17
10 Nedohoda 15 16
11 Design 15 14
12 Michálkovice 15 14
13 S. Martinov 15 13
14 Roub dorost 15 13
15 Hattrick 15 13
16 Šalamoun 15 9