Tabulka

Jméno Góly (liga) Asistence (liga) Body (liga)
Radim Hudec 67(36) 82(48) 149(84)
Vladimír Vronka 57(18) 25(9) 82(27)
Pavel Maciejovský 38(19) 43(15) 81(34)
Aleš Schestag 40(19) 28(15) 68(34)
Jiří Neuvirt 49(18) 28(15) 77(33)
Marek Halata 40(23) 23(12) 63(35)
Marek Liolias 44(33) 24(16) 68(49)
Petr Schmeister 25(7) 16(9) 41(16)
Jan Semenec 19(10) 17(4) 36(14)
Martin Remiš 14(5) 3(3) 17(8)
Tomáš Schmeister 16(7) 19(7) 35(14)
Jiří Šáňa 21(6) 8(1) 29(7)
Lukáš Vašíček 4(0) 3(0) 7(0)
Petr Kowalski 1(0) 1(1) 2(1)
Jiří Prokop (brankář) 0 1(1) 1(1)
Michal Slováček 7(6) 2(2) 9(8)
Adam Bodlák 20(16) 12(10)

32(26)

Petr Černý 10(8) 5(4)

15(12)

Denis Košťál 8(8) 11(11)

19(19)

Martin Černý 7(7) 4(4)

11(11)

Petr Červenka (brankář) 0(0) 3(3)

3(3)

Celková bilance týmu

295z.   91-45-159 517:721 318b.

+25 za kontumace,+1 Jan Šáňa,+2 Petr Horák,+3 Pavel Prauzek, +2 Karel Sedlmaier., 4+2 Antonín Divácký, 1+2 Martin Pavlásek

*Asistence jsou počítány až od turnaje DIMAKO(9.08)*

Hráčské milníky

první branka :  Marek Halata - listopad 2007

první ligová branka :   Jiří Neuvirt - 12.10.2008

první branka v poháru ČMFS:   Radim Hudec - 24.1.2011

první hattrick :   Radim Hudec - 30.5.2009

první ligový hattrick :   Aleš Schestag - 18.10.2009

stý gól týmu :   Lukáš Vašíček - 23.5.2009

dvoustý gól týmu : Vladimír Vronka - 19.9.2010

třístý gól týmu: Jan Semenec - 10.12.2011

čtyřstý gól týmu: nikdo- kontumace - 15.2.2015

pětistý gól týmu : Antonín Divácký - 7.1.2018

indiv. ocenění : Pavel Maciejovský - 8.11.2008 ( nejlepší hráč turnaj AMC )

Klubové milníky

nejvyšší vítězství - 11:0 - s K.Proces 05 ( turnaj DIMAKO 10)

nejvyšší ligové vítězství - 6:0 - se Sokol Poruba B - 6.11.2010

nejvyšší prohra - 0:6 - se Sampdoria Ostrava ( turnaj DIMAKO 09 )

nevyšší ligová prohra - 2:10 - s Edison Ostrava B - 3.2.2018

nejvyšší prohra v poháru ČMFS

0:5 - s R.T.Hukvaldy - 9.2.2010

1:5 - s CIP Ostrava - 24.1.2011

největší ligový úspěch - 14.místo I.třída Ostrava 16/17 a 17/18

                                  1.místo II.třída Ostrava 15/16

největší turnajový úspěch - 2.místo ( turnaj Absolut Moravia Cup - Luhačovice ) 8.11.2008, Polanka CUP 22.5.2011

Futsalová liga 2014/2015 2.třída

# Tým Z B
1 Zvěřaci B 20 48
2 Nedohoda 20 43
3 Mroki 20 38
4 Šalamoun B 20 35
5 Zwěř 20 35
6 Nacapa 20 33
7 Hattrick 20 19
8 Haas 20 19
9 Shooters B 20 19
10 S. Martinov 20 17
11 Roub dorost 20 7

Futsalová liga 2015/2016 2.třída

# Tým Z B
1 Hattrick 14 26
2 S. Martinov 14 26
3 Design 14 25
4 Edison B 14 22
5 Roub dorost 14 18
6 Shooters B 14 18
7 Haas 14 13
8 Nacapa 14 11

Futsalová liga 2016/2017 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 37
2 Brušperk 15 33
3 Zbyslavice 15 32
4 Mroki 15 31
5 Tig Tech 15 28
6 Roub dorost 15 28
7 Gallaher 15 25
8 Stěbořice 15 23
9 Inkognito 15 21
10 S. Martinov 15 21
11 Nedohoda 15 18
12 Šalamoun 15 14
13 Design 15 14
14 Hattrick 15 9
15 Shooters B 15 8
16 Haas 15 4

Futsalová liga 2017/2018 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 39
2 Brušperk 15 37
3 Tig Tech 15 31
4 Stěbořice 15 28
5 Gallaher 15 27
6 Inkognito 15 27
7 Zbyslavice 15 26
8 FC Dravci 15 20
9 Zwěř 15 17
10 Nedohoda 15 16
11 Design 15 14
12 Michálkovice 15 14
13 S. Martinov 15 13
14 Roub dorost 15 13
15 Hattrick 15 13
16 Šalamoun 15 9