Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Z V R P Body Vs. Ob. +/-
1 Postup (2) FC Edison Ostrava B 15 13 0 2 39 72 30 42
2 Sestup (1) FT Brušperk 15 12 1 2 37 61 25 36
3 Postup (5) Tig Tech Team B/n/B 15 10 1 4 31 47 34 13
4 Sestup (3) Orel Stěbořice 15 9 1 5 28 62 49 13
5 Postup (7) Gallaher Ostrava 15 8 3 4 27 55 35 20
6 Beze změny (6) FC Inkognito Ostrava 15 8 3 4 27 45 32 13
7 Sestup (4) Zbyslavice 15 8 2 5 26 55 40 15
8 Beze změny (8) FC Dravci Dolní Benešov 15 6 2 7 20 44 49 -5
9 Beze změny (9) Zwěř Ostrava 15 5 2 8 17 28 44 -16
10 Beze změny (10) FC Nedohoda Ostrava 15 4 4 7 16 30 41 -11
11 Postup (14) New Design Ostrava 15 4 2 9 14 32 47 -15
12 Sestup (11) FC Michálkovice 15 4 2 9 14 35 53 -18
13 Postup (15) Sokol Martinov 15 4 1 10 13 35 52 -17
14 Sestup (12) KFV Roub Vítkovice dorost 15 3 4 8 13 28 48 -20
15 Postup (16) Hattrick Ostrava 15 4 1 10 13 24 53 -29
16 Sestup (13) FC Šalamoun Ostrava 15 2 3 10 9 32 53 -21


  Vítěz    Postup    Sestup 

Z = Odehráno V = Vítězství R = Remízy P = Prohry Body = Body Vs. = Skóre Ob. = Skóre proti +/- = Rozdíl

  Výsledky - 5. kolo (18.02.2018 - 18.03.2018)

neděle, 18.02.2018 - 5. kolo
08:00 h FC Šalamoun Ostrava Hattrick Ostrava 0 - 4 (0, 2)
08:30 h New Design Ostrava FC Michálkovice 3 - 2
09:00 h Hattrick Ostrava FC Michálkovice 5 - 2 (2, 0)
09:30 h FC Šalamoun Ostrava New Design Ostrava 1 - 3
10:00 h New Design Ostrava Hattrick Ostrava 1 - 3 (1, 2)
10:30 h FC Michálkovice FC Šalamoun Ostrava 2 - 2
11:00 h Zbyslavice Gallaher Ostrava 1 - 3
11:30 h Tig Tech Team B/n/B KFV Roub Vítkovice dorost 1 - 0
12:00 h Gallaher Ostrava KFV Roub Vítkovice dorost 5 - 1
12:30 h Zbyslavice Tig Tech Team B/n/B 4 - 7
13:00 h Tig Tech Team B/n/B Gallaher Ostrava 4 - 4
13:30 h KFV Roub Vítkovice dorost Zbyslavice 1 - 1
sobota, 17.03.2018 - 5. kolo
08:00 h FC Dravci Dolní Benešov FT Brušperk 1 - 3
08:30 h Zwěř Ostrava FC Edison Ostrava B 2 - 3
09:00 h FT Brušperk FC Edison Ostrava B 1 - 2
09:30 h FC Dravci Dolní Benešov Zwěř Ostrava 2 - 1
10:00 h Zwěř Ostrava FT Brušperk 3 - 7
10:30 h FC Edison Ostrava B FC Dravci Dolní Benešov 8 - 1
11:00 h Orel Stěbořice FC Nedohoda Ostrava 1 - 5
11:30 h FC Inkognito Ostrava Sokol Martinov 2 - 4
12:00 h FC Nedohoda Ostrava Sokol Martinov 1 - 4
12:30 h Orel Stěbořice FC Inkognito Ostrava 2 - 7
13:00 h FC Inkognito Ostrava FC Nedohoda Ostrava 5 - 2
13:30 h Sokol Martinov Orel Stěbořice 6 - 3



Futsalová liga 2014/2015 2.třída

# Tým Z B
1 Zvěřaci B 20 48
2 Nedohoda 20 43
3 Mroki 20 38
4 Šalamoun B 20 35
5 Zwěř 20 35
6 Nacapa 20 33
7 Hattrick 20 19
8 Haas 20 19
9 Shooters B 20 19
10 S. Martinov 20 17
11 Roub dorost 20 7

Futsalová liga 2015/2016 2.třída

# Tým Z B
1 Hattrick 14 26
2 S. Martinov 14 26
3 Design 14 25
4 Edison B 14 22
5 Roub dorost 14 18
6 Shooters B 14 18
7 Haas 14 13
8 Nacapa 14 11

Futsalová liga 2016/2017 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 37
2 Brušperk 15 33
3 Zbyslavice 15 32
4 Mroki 15 31
5 Tig Tech 15 28
6 Roub dorost 15 28
7 Gallaher 15 25
8 Stěbořice 15 23
9 Inkognito 15 21
10 S. Martinov 15 21
11 Nedohoda 15 18
12 Šalamoun 15 14
13 Design 15 14
14 Hattrick 15 9
15 Shooters B 15 8
16 Haas 15 4

Futsalová liga 2017/2018 1.třída

# Tým Z B
1 Edison B 15 39
2 Brušperk 15 37
3 Tig Tech 15 31
4 Stěbořice 15 28
5 Gallaher 15 27
6 Inkognito 15 27
7 Zbyslavice 15 26
8 FC Dravci 15 20
9 Zwěř 15 17
10 Nedohoda 15 16
11 Design 15 14
12 Michálkovice 15 14
13 S. Martinov 15 13
14 Roub dorost 15 13
15 Hattrick 15 13
16 Šalamoun 15 9